پرینتر, تعمیر ماشین های اداری

تعمیرات حرفه ای پرینتر در تهران

تعمیرات حرفه ای پرینتر در تهران | تهران زوریش

معرفی تعمیرات حرفه ای پرینتر در تهران

کامپیوتر و دستگاه پرینتر با توجه به عملکردی که دارند جزء دستگاه های الکترونیکی پرکاربرد در عصر حاضر به شمار می روند. به همین دلیل کاربران، همواره با مشکلاتی همچون خرابی پرینتر و مستهلک شدن آنها روبرو هستند.
در صورتی که شما نیز با خرابی پرینتر مواجه هستید، می توانید از خدمات مرکز تعمیرات حرفه ای پرینتر در تهران استفاده کنید. این امر باعث می شود از تعمیر اصولی و صحیح پرینتر خود مطمئن باشید.
چرا که در صورت سپردن تعمیر این دستگاه به مراکز نامعتبر، پس از گذشت مدت کوتاهی از تعمیر پرینتر، دستگاه به مشکل قبل دچار خواهد شد.

جهت بهره مندی از این مقاله چند دقیقه ای همراه ما باشید

چه زمانی پرینتر به تعمیر احتیاج دارد؟

یکی از مشکلات رایج در استفاده از پرینتر، گیر کردن کاغذ درون دستگاه است. گیر کردن کاغذ در پرینتر به دلایل مختلفی اتفاق می افتد. یکی از این دلایل، نامرغوب بودن کیفیت کاغذ مورد استفاده برای چاپ است.
این کاغذها هنگام استفاده از پرینتر به یکدیگر چسبیده و به داخل پرینتر کشیده می شوند. پس از گرم شدن کاغذهای بی کیفیت درون پرینتر، کاغذها از هم جدا شده و در دستگاه گیر می کنند.

علاوه بر بی کیفیت بودن کاغذ، نامناسب بودن ابعاد سینی کاغذ پرینتر نیز می تواند در گیر کردن آن نقش داشته باشد. چرا که در این مورد، کشش کاغذ درون پرینتر با مشکل مواجه شده و درون آن گیر خواهد کرد. اصلی ترین دلیل گیر کردن کاغذ در دستگاه پرینتر، خرابی قطعات این دستگاه است. در صورتی که از کیفیت کاغذ مورد استفاده اطمینان دارید، باید به دنبال تعمیر خرابی دستگاه باشید. در این حالت برای تعمیر کامل و دقیق پرینتر خود، معتبرترین مرکز تعمیرات حرفه ای پرینتر در تهران را انتخاب کنید.

از دیگر مشکلات رایجی که در پرینتر به وجود می آیند می توان موارد زیر را نام برد:
1- روشن نشدن پرینتر
2- چاپ خطوط سیاه روی کاغذ
3- روشن نشدن چراغ های پرینتر
4- سفید بودن صفحات چاپ شده
5- کندی پرینتر در مدل های بی سیم
6- بلند شدن دود در هنگام کار پرینتر
7- ایجاد صداهای عجیب توسط دستگاه
8- تار یا کم رنگ بودن کلمات چاپ شده

تعمیرات حرفه ای پرینتر در تهران | تهران زوریش

چه زمانی پرینتر به تعمیر احتیاج دارد – تهران زوریش

مراحل تعمیر پرینتر

پرینتر، یکی از تجهیزاتی است که در تمام شرکت ها و ادارات و برخی مصارف خانگی،کاربرد دارد. بنابراین خرابی این دستگاه حتی برای زمان کوتاه، باعث بروز اختلال در کار چندین نفر یا بخش می شود. در این مواقع، حضور تعمیرکار مجرب و حرفه ای برای تعمیر پرینتر لازم و ضروری است.

تعمیر پرینتر به دو صورت تعمیر در محل یا انتقال به تعمیرگاه انجام می شود. در بسیاری از مواقع، تعمیرکار پرینتر برای تعمیر سریع و بازگرداندن پرینتر به چرخه کار، به محل اعزام می شود.
در این حالت، تعمیرکار به همراه تجهیزات مورد نیاز، در محل حاضر خواهد شد. سپس این دستگاه را به صورت دقیق عیب یابی کرده و قطعه معیوب پرینتر را پیدا و تعویض می کند.

در برخی موارد شاهد خرابی پرینتر در سطح گسترده تری هستیم. این امر باعث می شود تا برای تعمیر دستگاه، زمان زیادی لازم باشد. در این صورت پرینتر برای تعمیرات اساسی به مرکز تعمیرات حرفه ای پرینتر در تهران انتقال می یابد.

ویژگی های بهترین مرکز تعمیرات حرفه ای پرینتر

تعمیر پرینتر، از امور تخصصی بوده و به مهارت و تجربه بالایی نیاز دارد. از این رو بهتر است تعمیرات پرینتر را به معتبرترین مرکز تعمیر ماشین های اداری بسپارید. برای این کار، ابتدا باید با ویژگی های مرکز معتبر تعمیر پرینتر آشنا شوید.

از جمله ویژگی های بهترین مرکز تعمیرات ماشین های اداری از جمله پرینتر عبارتند از:

بهره مندی از تعمیرکاران حرفه ای

تعمیرکاران مرکز معتبر، با طی کردن دوره های تخصصی و انجام تعمیرات بی شمار، دانش و تخصص لازم را در این زمینه کسب کرده اند. به همین دلیل در کوتاه ترین زمان ممکن، قطعات، اتصالات، میزان تونر و کارتریج را به دقت بررسی می کنند. سپس در صورت ایراد در دستگاه پرینتر، در اسرع وقت آن را تعمیر و سرویس می کنند.

استفاده از ابزار حرفه ای و قطعات اصل برای تعمیر پرینتر

استفاده از قطعات اصل برای تعمیر پرینتر، یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های بهترین مرکز تعمیرات پرینتر است. به کار بردن این قطعات باعث می شود طول عمر پرینتر افزایش یافته و به ندرت دچار آسیب دیدگی شود.
از دیگر ویژگی های بهترین مرکز تعمیرات، می توان به استفاده از ابزار پیشرفته در تعمیر پرینتر اشاره نمود. تعمیرکاران این مرکز از به روز ترین و مجهزترین دستگاه ها برای عیب یابی و تعمیر پرینتر استفاده می کنند.

استفاده از ابزار حرفه ای و قطعات اصل برای تعمیر پرینتر – تهران زوریش

ارائه ضمانت تعمیر

گارانتی خدمات تعمیرات از اصلی ترین ویژگی های بهترین مرکز تعمیرات حرفه ای پرینتر در تهران می باشد. لذا تعمیرکاران پس از تعمیر پرینتر، کیفیت قطعات تعویض شده و تعمیرات را ضمانت می کنند. این امر باعث جلب رضایت مشتریان شده و در ایجاد اطمینان در مورد با کیفیت بودن تعمیرات نقش مؤثری دارد.

تعمیر پرینتر در کوتاه ترین زمان

تعمیرکاران مرکز معتبر تعمیر پرینتر با مهارت بالای خود، توانایی تعمیر این دستگاه را در کوتاه ترین زمان ممکن دارند. این امر در جلوگیری از کاهش بازدهی کاری در اداراتی که نیاز شدید به پرینتر دارند تاثیرگذار است.

ارسال رایگان پرینتر به مرکز تعمیرات

در بسیاری از مواقع، پرینتر برای تعمیر به مرکز تعمیرات ارسال می شود. مرکز معتبر تعمیرات ماشین های اداری، این کار را بدون اخذ کوچک ترین مبلغی برای ایاب و ذهاب انجام می دهد. سپس پرینتر را به صورت اصولی، سرویس و تعمیر نموده و به اداره باز می گرداند.

ارائه پرینتر جایگزین

نبود پرینتر در بسیاری از ادارات و عقب ماندن در کارهای اداری، یکی از دغدغه های مهم کارکنان ادارات است. مرکز معتبر تعمیرات به منظوری جلوگیری از کاهش راندمان کاری ادارات، یک دستگاه پرینتر را به صورت رایگان در اختیار کارکنان قرار می دهد. به این ترتیب امور اداری تا زمان تعمیر پرینتر و بازگرداندن آن به روال سابق، ادامه می یابد.

پیشنهاد ما به شما عزیزان

شرکت تهران زوریش به عنوان معتبرترین مرکز تعمیرات حرفه ای پرینتر در تهران شناخته شده است. کادر متخصص ما بر اهمیت زمان کاری در ادارات و شرکت های مختلف اشراف کامل دارد.
از این رو تعمیرات پرینتر را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهره مندی از بهترین و متخصص ترین تعمیرکاران انجام می دهد. به این ترتیب با استفاده از خدمات تهران زوریش، می توانید از کیفیت تعمیرات و کارکرد مناسب پرینتر، آسوده خاطر باشید.

از همراهی شما عزیزان سپاس گزاریم
تحریریه تهران زوریش

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

25 42 30 88 (021)

00 69 30 88 (021)

43 33 84 88 (021)

25 42 30 88 (021)

93 76 84 88 (021)

30 67 32 88 (021)

تلفکس: 29 67 32 88 (021)

تلفن همراه: 09123969026

تهران – خیابان ایرانشهر شمالی – روبروی خیابان جعفر شهری – پلاک 147

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *