فروش دستگاه کپی استوک و کار کرده در تهران زوریش

مطابق با قوانین اتحادیه اروپا، کارکرد مفید انواع دستگاه کپی، 5 سال است. پس از گذشت این مدت، دستگاه های کپی کارکرده در سطح اروپا جمع آوری می شوند.
در این حالت، این تجهیزات به شرکت های طرف قرارداد فروخته و واگذار می شوند. تهران زوریش از مراکز طرف قرارداد با این اتحادیه است. ما دستگاه های کپی کارکرده را به صورت کاملاً قانونی به کشور وارد کرده و در اختیار خریداران قرار می دهیم.
کلیه دستگاه های وارداتی از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و از بهترین برندهای تولید کننده پرینتر هستند. پس با خرید این دستگاه از تهران زوریش به عنوان معتبرترین مرکز فروش دستگاه کپی استوک و کارکرده سال ها بدون کوچک ترین خرابی از این دستگاه استفاده خواهید نمود.

فروش دستگاه کپی کارکرده درجه یک

بسیاری از شرکت های معتبر تولیدکننده پرینتر در اروپا، از خدماتی مانند تعویض دستگاه استوک با دستگاه پرینتر نو پیروی می کنند. بسیاری از این دستگاه های تعویضی، مدت زیادی کار نکرده و در بیشتر موارد، نو هستند. ما این دستگاه ها را پس از آنکه توسط کمپانی سازنده دستگاه کپی، سرویس شد به کشور وارد می کنیم.
در صورتی که قصد خرید دستگاه کپی کارکرده باکیفیت و استاندارد را دارید، می توانید با مشاوران ما در تهران زوریش تماس بگیرید. ما قبل از فروش انواع دستگاه کپی، کیفیت و کارایی مطلوب این تجهیزات را به دقت بررسی می کنیم. پس با خرید از تهران زوریش در مورد طول عمر بالا و همچنین کیفیت کارکرد آن مطمئن خواهید بود.

متأسفانه به دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و همچنین اعمال تحریم های سنگین، خرید دستگاه کپی صفر از برخی برندهای معتبر امکان پذیر نیست. فروش دستگاه کپی استوک و کارکرده باکیفیت در تهران زوریش باعث شده است تا خریداران نیازی به خرید دستگاه های فابریک و صفر نداشته باشند.

فروش دستگاه کپی استوک و کارکرده | تهران زوریش

فروش دستگاه کپی کارکرده درجه یک – تهران زوریش

قیمت دستگاه کپی استوک

قیمت دستگاه کپی استوک مانند نمونه های صفر این محصول به برند سازنده آن بستگی دارد. البته موارد دیگری مانند میزان کارکرد دستگاه و کیفیت مطلوب نیز در قیمت گذاری دستگاه کپی کارکرده اثرگذار هستند.

در صورتی که خواهان خرید دستگاه کپی استوک با قیمت مناسب هستید، می توانید از طریق شماره های ذکر شده با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما در تهران زوریش به منظور جلب رضایت مشتریان محترم، انواع دستگاه کپی کارکرده را با نازل ترین قیمت ارائه می کنیم. با خرید دستگاه کپی استوک، علاوه بر خرید دستگاه کپی با کیفیت و اصل، از مزایایی مانند صرفه‌ جویی در هزینه ها نیز بهره مند خواهید شد.

پیشنهاد ما به سروران گرامی

با واردات دستگاه کپی اصل و با کیفیت به عنوان بهترین مرکز فروش دستگاه کپی استوک و کارکرده شناخته می شود. در این مرکز علاوه بر فروش دستگاه کپی استوک، تعمیر انواع ماشین های اداری از جمله تعمیرات پرینتر نیز انجام می گیرد.
ما همواره تلاش می کنیم تا با فروش دستگاه کپی نو و کار کرده با کیفیت، تمام نیازهای مشتریان محترم به ماشین های اداری را تأمین نماییم. کلیه این خدمات همراه با ضمانت معتبر ارائه می شوند. پس از بابت کیفیت دستگاه کپی خریداری شده و همچنین تعمیرات اصولی و دقیق دستگاه، آسوده خاطر خواهید بود.

از همراهی شما عزیزان سپاس گزاریم
تحریریه تهران زوریش

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

25 42 30 88 (021)

00 69 30 88 (021)

43 33 84 88 (021)

25 42 30 88 (021)

93 76 84 88 (021)

30 67 32 88 (021)

تلفکس: 29 67 32 88 (021)

تلفن همراه: 09123969026

تهران – خیابان ایرانشهر شمالی – روبروی خیابان جعفر شهری – پلاک 147