تهران زوریش را بیشتر بشناسید

شرکت تهران زوریش عرضه کننده ماشین های اداری و ملزومات چاپ دارای سالها تجربه و فعالیت درخشان در حوزه فروش و تعمیر انواع دستگاهها می باشد. از شروع فعالیت تا به امروز، همواره اصلی ترین هدف مدیران این مجموعه جلب رضایت مشتریان بوده است؛ چرا که مشتریان را سرمایه های اصلی خود می دانند.

بزرگترین مرجع تخصصی ماشین های اداری

شرکت تهران زوریش عرضه کننده ماشین های اداری و ملزومات چاپ با تکیه بر خداوند متعال و تیم کاربلد خود دارای سالها تجربه و فعالیت درخشان در حوزه فروش و تعمیر انواع دستگاهها می باشد. از شروع فعالیت تا به امروز، همواره اصلی ترین هدف مدیران این مجموعه جلب رضایت مشتریان بوده است؛ چرا که مشتریان را سرمایه های اصلی خود می دانند.

حذف واسطه ها، ارائه گارانتی معتبر، تضمین کیفیت و قیمت محصولات از جمله فعالیت های تهران زوریش در جهت حفظ فرهنگ مشتری مداری و جلب رضایت آنان است.

برخی از فعالیت های این مجموعه شامل:

  • فروش انواع دستگاه کپی و تجهیزات اداری به صورت عمده
  • ارائه لوازم جانبی ماشین های اداری
  • توزیع عمده انواع کاغذ در ابعاد مختلف و بهترین کیفیت
  • عرضا انواع برندهای مطرح و معتبر دنیا مانند HP ، Canon و ….

همچنین وب سایت تهران زوریش به جهت سهولت در برقراری ارتباط مخاطبین با شرکت و آشنایی کامل ایشان با فعالیت ها و کلیه محصولات راه اندازی شده است.

این شرکت با دارا بودن بخشهای مختلف مدیریت نمونه، کادر مجرب و حرفه ای فروش، تیم بازاریابی متخصص در شناخت و برآورده کردن نیاز مشتری و دیگر بخش های تخصصی سعی دارد به بهترین شکل ممکن خدمات ارزنده ای به مشتریان خود ارائه دهد.

دریافت سفارشات تلفنی

سریعترین خدمات

ارائه سریعترین خدمات ماشنهای اداری با تهران زوریش

تهران زوریش

استان تهران ، خیابان ایرانشهر شمالی ، روبروی خیابان سپند ، پلاک 147

ضمانت نامه معتبر

ارائه ضمانت نامه معتبر رسمی برای تمام محصولات تهران زوریش