پرینتر, پرینتر سه بعدی

خرید پرینترهای سه بعدی کارکرده در تهران

خرید پرینترهای سه بعدی کارکرده در تهران | تهران زوریش

بهترین مرکز خرید پرینترهای سه بعدی کارکرده در تهران

خرید پرینترهای سه بعدی کارکرده در تهران از گزینه های پیش روی افرادی است که با حوزه پرینت سه بعدی سر و کار داشته و با کمبود بودجه مواجه هستند.
پرینتر سه بعدی از جمله تجهیزات مدرن و گران قیمت موجود در بازار است. از این رو بسیاری از افراد توانایی خرید پرینتر سه بعدی آکبند را ندارند.
این افراد می توانند با استفاده از خدمات بهترین مرکز خرید پرینتر استوک در تهران، نسبت به خرید پرینتر سه بعدی کارکرده باکیفیت اقدام نمایند.

اگر شما نیز خواهان خرید پرینتر سه بعدی استوک هستید، می توانید از خدمات شرکت معتبر تهران زوریش استفاده کنید.
این شرکت به عنوان بهترین مرکز فروش پرینترهای دست دوم در تهران شناخته می شود. پس با خرید پرینتر سه بعدی از شرکت تهران زوریش می توانید از این دستگاه تا سالیان متمادی بدون کوچک ترین آسیب دیدگی و کاهش کیفیت استفاده نمایید.

لطفاً 3 دقیقه ای جهت مطالعه محتوای پیش رو با ما همراه باشید!

مختصری در مورد پرینتر سه بعدی

همانطور که می دانید تصاویر موجود در رایانه و لپ تاپ، دارای دو بعد هستند. اما پرینتر سه بعدی نسل جدیدی از پرینترهای باکیفیت است که امکان چاپ تصاویر به صورت سه بعدی و واقعی را فراهم می کند.
با استفاده از این پرینتر می توان یک شیء را با انجام فرایند اضافه کردن لایه ها، به صورت سه بعدی تولید نمود.
در این فرایند که به آن ساخت افزایشی گفته می شود، لایه های سازنده با برش های افقی برای ساخت اشیاء قرار می گیرند.

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و ایجاد کسب و کارهای جدید، استفاده از این پرینترها با استقبال زیادی روبرو شده است. از این رو  خرید پرینترهای سه بعدی کارکرده در تهران مزایای بی شماری نسبت به خرید پرینتر آکبند دارد. زیرا با پرداخت نصف هزینه لازم برای خرید پرینتر سه بعدی نو، می توان پرینتر سه بعدی استوک را خریداری کرد.
لازم به ذکر است پرینتر استوک دارای قابلیت ها و عملکرد مشابه با پرینتر سه بعدی آکبند می باشد. بنابراین با خرید پرینتر سه بعدی استوک، صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه ها خواهید داشت.

کاربرد پرینتر سه بعدی

باید توجه کنید قبل از خرید پرینترهای سه بعدی کارکرده در تهران آگاه باشید پرینتر سه بعدی از جمله محصولاتی است که دارای کاربردهای مختلف می باشد.
از کاربردهای مهم این پرینتر می توان به ساخت قطعات پیچیده به صورت یکپارچه اشاره نمود.
در ضمن با استفاده از پرینتر سه بعدی می توان تندیس ها و مجسمه های هنری را با سرعت بیشتر نسبت به روش ساخت سنتی تکمیل نمود.
ضمناً این پرینتر، بهترین گزینه برای ساخت اشیا با طراحی خاص و خلاقانه بوده و از این راه می توان به کسب و کار پردرآمدی دست یافت.
البته از پرینتر سه بعدی برای ساخت قطعاتی که به دلیل تحریم های شدید قابل خریداری از کشورهای دیگر نیستند نیز استفاده می شود.

ویژگی های کاربردی پرینتر سه بعدی | تهران زوریش

مزایای استفاده از پرینتر های سه بعدی | تهران زوریش

انواع پرینتر سه بعدی بر اساس تکنولوژی ساخت

از انواع پرکاربرد پرینترهای سه بعدی استوک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پرینتر سه بعدی FDM در مرکز خرید پرینترهای سه بعدی کارکرده در تهران

پرینتر سه بعدی FDM از جمله پرینترهای رایج و پرکاربرد می باشد. این پرینتر دارای قیمت مناسب بوده و مواد اولیه مورد استفاده در این پرینتر نیز با هزینه کم قابل خریداری هستند.
در صورت تمایل، از طریق تماس با شرکت تهران زوریش به عنوان معتبرترین مرکز خرید پرینترهای سه بعدی کارکرده در تهران می توانید این پرینتر را با نازل ترین قیمت و همراه با خدمات پس از فروش خریداری نمایید.

عملکرد پرینتر سه بعدی FDM به این صورت است که ابتدا رول فیلامنت بر روی دستگاه قرار داده می شود. فیلامنت پس از روشن شدن پرینتر، وارد دستگاه شده و بر اثر گرمای آن به حالت مذاب در می آید.
در واقع پرینتر سه بعدی FDM با ذوب پلاستیک و اکسترود مواد، مدل مورد نظر را به صورت لایه های افقی برش خورده به وجود می آورد. به عبارت دیگر، فیلامنت پس از ذوب شدن به صورت رشته ای از نازل خارج شده و بر روی رشته سرد و خشک شده قبلی قرار داده می شود.
پس از قرارگیری هر لایه، فن پرینتر وظیفه دارد تا لایه های افقی برش خورده را با سرعت بالا خشک نماید. البته عملکرد فن پرینتر سه بعدی به گونه ای است که باعث افزایش کیفیت کار پرینتر نیز می شود.

خرید بهترین پرینتر سه بعدی FDM در مرجع برترین پرینتر های سه بعدی در تهران | تهران زوریش

شرکت ارائه کننده پرینتر های سه بعدی FDM کارکرده با کیفیت بالا | تهران زوریش

پرینتر سه بعدی SLA

انواع پرینتر سه بعدی SLA همانند پرینتر سه بعدی FDM دارای خاصیت چاپ به صورت لایه لایه می باشند.
در این پرینتر، از دو مکانیزم بالا به پایین و پایین به بالا برای ساخت قطعات استفاده می شود.
در مکانیزم بالا به پایین، لیزر پرینتر در قسمت بالای تانک قرار می گیرد. بنابراین ساخت قطعه از بالا به پایین انجام می گیرد. اما در مکانیزم پایین به بالا، لیزر در قسمت زیرین تانک قرار گرفته و قطعات از پایین به سمت بالا ساخته می شوند.
هنگام خرید پرینترهای سه بعدی کارکرده در تهران توصیه می شود حتماً به کاربرد این تجهیزات دقت کنید.
چرا که هر کدام از این محصولات برای ساخت قطعات و محصولات مختلفی به کار می روند. به طور مثال از پرینتر سه بعدی SLA برای نمونه سازی صنعتی و همچنین ساخت محصولات مهندسی استفاده می شود.

در صورتی که در این زمینه به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید با معتبرترین مرکز فروش پرینترهای سه بعدی دست دوم تماس گرفته و اطلاعات لازم را از مشاوران این شرکت دریافت کنید.

پرینتر سه بعدی SLS

پرینتر سه بعدی SLS در مرکز خرید پرینترهای سه بعدی کارکرده در تهران با استفاده از فناوری ذوب پلیمر و چسباندن آنها به هم، قطعه مورد نظر را می سازد.
این پرینتر نیز دارای قابلیت ساخت لایه ای می باشد. به این صورت که لایه بعدی پس از ساخت، روی لایه قبلی قرار می گیرد.

قطعات تولید شده توسط این پرینتر، دارای دوام و استحکام بسیار بالایی هستند.
در ضمن پرینتر SLS قطعات مورد نظر را با سرعت و کیفیت بسیار بالایی تولید می کند. چرا که دقت این پرینتر نسبت به چاپگرهای سه بعدی SLA و FDM بیشتر می باشد.
همچنین مدل های تولید شده توسط پرینتر SLS از پیچیدگی بیشتری برخوردار بوده و کاربران می توانند طرح های مختلف را با این پرینتر تولید کنند.

پیشنهاد ما به سروران گرامی

بای آنایی با بهترین مرکز فروش های پرینتر های کارکرده و دست دوم حتما یه سر به مقاله بهترین فروشگاه دستگاه کپی و پرینترهای کارکرده در تهران بزنید!

بهترین گزینه برای خرید پرینترهای سه بعدی کارکرده در تهران استفاده از خدمات شرکت تهران زوریش می باشد.
ما در این شرکت، انواع مختلف پرینتر سه بعدی استوک را با قیمت ویژه و خدمات پس از فروش ارائه می دهیم. از این رو شما عزیزان می توانید پرینتر سه بعدی مورد نظر خود را با ضمانت معتبر از شرکت تهران زوریش خریداری کرده و از بابت طول عمر بالا و کیفیت بی نظیر این دستگاه، آسوده خاطر باشید.

راه های ارتباطی با تهران زوریش

تلفن های تماس:

25 42 30 88 (021)

00 69 30 88 (021)

43 33 84 88 (021)

25 42 30 88 (021)

93 76 84 88 (021)

30 67 32 88 (021)

تلفکس: 29 67 32 88 (021)

تلفن همراه: 09123969026

تهران ، خیابان ایرانشهر شمالی ، روبروی خیابان جعفر شهری ، پلاک 147

فروشگاه ماشینهای اداری تهران زوریش

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *