تعمیر پرینتر

بهترین تعمیرکار پرینتر در خیابان ایرانشهر

بهترین تعمیرکار پرینتر در خیابان ایرانشهر | تهران زوریش

معرفی بهترین تعمیرکار پرینتر در خیابان ایرانشهر

چنانچه دچار مشکلاتی مانند خرابی پرینتر شده و خواهان تعمیر آن در خیابان ایرانشهر هستید، پیشنهاد می شود از خدمات بهترین تعمیرکار پرینتر در خیابان ایرانشهر استفاده کنید. چرا که پرینتر از جمله دستگاه های بسیار حساس بوده و تعمیر آن به مهارت بالایی نیاز دارد.
پس لازم است برای تعمیر این دستگاه از افراد مجرب و حرفه ای کمک بگیرید.
در این راستا پیشنهاد می کنیم تعمیر پرینتر خود را به کادر مجرب شرکت تخصصی تهران زوریش بسپارید. تهران زوریش به عنوان معتبرترین مرکز تعمیرات پرینتر و دستگاه کپی در خیابان ایرانشهر شناخته می شود.

لطفاً 3 دقیقه ای جهت مطالعه محتوای پیش رو با ما همراه باشید.

ایرادات رایج در پرینتر

پرینتر یکی از تجهیزات پرکاربرد در ادارات و مشاغل خصوصی بوده و بنابراین دائماً در معرض آسیب و خرابی قرار دارد. به طوری که بسیاری از کاربران پرینتر با اختلالات مختلفی در کارکرد این دستگاه روبرو می شوند.
لازم به ذکر است که پرینتر بنا به دلایل مختلفی دچار خرابی می شود. بنابراین برای تعمیر این دستگاه باید مشکل عدم کار کردن یا کاهش کیفیت چاپ پرینتر را ریشه یابی نمود. در این صورت می توان پرینتر را به سهولت تعمیر و سرویس کرد.
البته به شرطی که تعمیر پرینتر را به افراد مجرب و ماهر بسپارید. در غیر این صورت نه تنها عملکرد پرینتر بهبود نخواهد یافت، بلکه ممکن است این دستگاه دچار آسیب های بیشتری شده و حتی غیر قابل استفاده باشد.

برخی از ایرادات رایج در پرینتر که توسط بهترین تعمیرکار پرینتر در خیابان ایرانشهر به آسانی قابل رفع هستند، عبارت اند از:

عملکرد کند پرینتر

بسیاری از مواقع امکان دارد متوجه کاهش سرعت چاپ پرینتر شوید. در صورتی که پرینتر مورد استفاده از نوع پرسرعت بوده و اخیراً چاپ صفحات را با سرعت کمتری انجام می دهد، بهتر است نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

تعمیر حرفه ای انواع پرینتر با قیمت خوب در تهران | تهران زوریش

گیرکردن کاغذ در پرینتر

گیر کردن کاغذ در پرینتر از مشکلاتی است که اکثر کاربران با آن روبرو می شوند.
اگر هنگام استفاده از پرینتر متوجه مچاله شدن کاغذ و عدم پرینت صفحات شدید، بهتر است این مشکل را در دلایل زیر ریشه یابی نمایید:

  1. احتمالاً غلتک پرینتر دچار آسیب دیدگی شده است.
  2. کاغذ موجود در مخزن پرینتر، خیس یا کثیف است.
  3. در داخل محفظه پرینتر از کاغذهایی که دارای انواع مختلف هستند استفاده کرده اید.
  4. گیر کردن کاغذ مربوط به گیر کردن شیء خارجی در پرینتر می باشد.
  5. کاغذهای مورد نظر را حین چاپ به مخزن اضافه کرده اید.

وجود رگه های محو و غیر واضح در صفحات چاپ شده

بهتر است بدانید کیفیت چاپ پرینتر تنها به خود دستگاه بستگی ندارد. بلکه موارد مختلفی مانند کارتریج، ابعاد نامناسب کاغذ، درام و تونر نیز در کیفیت و وضوح چاپ توسط پرینتر نقش مؤثری دارند.
پس در صورتی که دچار مشکلاتی مانند کاهش کیفیت چاپ و وجود رگه های نامنظم شدید، احتمالاً از کاغذهایی با ابعاد نامناسب در پرینتر استفاده کرده اید.
اما اگر ایراد از کاغذ نامناسب نبود، بهتر است تعمیر دستگاه را به بهترین تعمیرکار پرینتر در خیابان ایرانشهر بسپارید.
چرا که امکان دارد مشکل ایجاد شده ناشی از خرابی تونر باشد.

ناپدید شدن رنگ ها

ممکن است ناپدید شدن رنگ ها ناشی از مسدود شدن نازل باشد. البته امکان خشک شدن جوهر به دلیل عدم استفاده از پرینتر نیز وجود دارد.

خدمات ارائه شده توسط بهترین مرکز تعمیرات پرینتر در تهران

بهترین تعمیر کار پرینتر تضمین کار خود را به مشتری می دهد و با استفاده از قطعات اورجینال و ابزار پیشرفته با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد و همچنین در صورتی که پرینتر قابلیت تعمیر نداشته باشد آن را با یک پرینتر دست دو حرفه ای دیگر جایزین می کند.

ارائه کننده خدمات تعمیر پرینتر ها توسط تعمیر کار حرفه ای در ایرانشهر | تهران زوریش

استفاده از ابزار حرفه ای و قطعات اورجینال در تعمیر پرینتر

یکی از مهم ترین خدمات مرکز معتبر تعمیرات پرینتر، استفاده از قطعات اصل برای تعمیر این دستگاه می باشد.
تعمیرکار حرفه ای ابتدا به عیب یابی دقیق دستگاه پرینتر پرداخته و ایراد دستگاه را پیدا می کند. سپس سعی می کند تا قطعه معیوب را تعمیر کند.
اما در صورتی که قطعه، قابل تعمیر نبود تعمیرکار اقدام به تعویض آن با قطعه اورجینال متناسب با مدل و برند پرینتر می نماید.

تضمین خدمات ارائه شده

تعمرکار مجرب پس از عیب یابی و تعمیر حرفه ای پرینتر، خدمات خود و همچنین کیفیت قطعات به کار رفته در تعمیر پرینتر را تضمین می کند.
به این ترتیب در صورتی که متوجه خرابی پرینتر در طول زمان گارانتی شدید، می توانید نسبت به تعمیر رایگان دستگاه خود در مرکز تعمیرات معتبر اقدام فرمایید.

تعمیر پرینتر در کوتاه ترین زمان ممکن

در بسیاری از ادارات و سازمان های مختلف، مبحث زمان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.
بهترین تعمیرکار پرینتر در خیابان ایرانشهر با اشراف بر این موضوع تلاش می کند تا پرینتر را در اسرع وقت تعمیر نماید. این امر باعث می شود تا کیفیت و سرعت کاری در ادارات و سازمان ها به روال سابق ادامه یابد.

تعمیر پرینتر و کارتریج در محل

در صورتی که امکان انتقال پرینتر معیوب به مرکز تعمیرات وجود نداشته باشد، می توانید از خدمت اعزام تعمیرکار به محل استفاده نمایید. در این حالت، پس از ثبت درخواست اعزام کارشناس و تعمیرکار به محل، کادر مرکز تعمیرات در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر اعزام خواهند شد.

ارائه پرینتر جایگزین

همانطور که گفته شد در بسیاری از موارد، انتقال پرینتر به مرکز تعمیرات امکان پذیر نیست. بنابراین اگر پس از اعزام کارشناس به محل نیز پرینتر قابل تعمیر نباشد، لازم است تا دستگاه برای بررسی بیشتر و تعمیر دقیق تر به مرکز تعمیرات انتقال یابد.
این امر ممکن است در روند کاری ادارات و نهادهایی که نقش پرینتر در آنها پررنگ است مشکلاتی به وجود آورد.
مرکز تعمیرات معتبر برای جلوگیری از ایجاد اختلال کاری در ادارات، پرینترهای خود را تا زمان تعمیر پرینتر اصلی، به مدیران این نهادها امانت می دهد. این امر باعث می شود تا روال کاری ادارات همانند زمان قبل از خرابی پرینتر پیش رود.

پیشنهاد ما به سروران ارجمند

شرکت تخصصی تهران زوریش به عنوان بهترین مرکز تعمیرات پرینتر و دستگاه کپی در خیابان ایرانشهر خدمات ارزنده ای را به کاربران محترم خود می دهد.
این شرکت باسابقه ای بیش از یک دهه در امر تعمیر انواع پرینتر و کارتریج، خدمات خود را بدون فوت وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می دهد. پس در صورتی که متوجه خرابی در پرینتر خود شدید می توانید از طریق شماره های درج شده، با مشاوران ما در تهران زوریش تماس بگیرید.
این اطمینان را داشته باشید که تعمیرکاران ما در حرفه خود کاملاً متخصص بوده و تمام تلاش خود را برای تعمیر حرفه ای پرینتر به کار خواهند گرفت.

 راه های ارتباطی با تهران زوریش 

تلفن های تماس:

25 42 30 88 (021)

00 69 30 88 (021)

43 33 84 88 (021)

25 42 30 88 (021)

93 76 84 88 (021)

30 67 32 88 (021)

تلفکس: 29 67 32 88 (021)

تلفن همراه: 09123969026

تهران ، خیابان ایرانشهر شمالی ، روبروی خیابان جعفر شهری ، پلاک 147

فروشگاه ماشینهای اداری تهران زوریش

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *