پرینتر, تعمیر ماشین های اداری

تعمیر انواع پرینتر با قیمت مناسب

 تعمیر انواع پرینتر با قیمت مناسب در تهران زوریش

چنانچه خواهان تعمیر انواع پرینتر با قیمت مناسب هستید، پیشنهاد می شود تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. پرینتر یکی از ضروری ترین و پرکاربردترین تجهیزات اداری و شخصی می باشد. با توجه به کارکرد مداوم این دستگاه، در برخی موارد شاهد بروز ایرادات جزئی و کلی در آن هستیم. در صورت بروز اشکال در عملکرد پرینتر باید هرچه سریع تر برای تعمیر آن اقدام نمایید.

در صورت سکونت در تهران می توانید تعمیر این دستگاه را به مرکز تعمیرات حرفه ای پرینتر در تهران بسپارید. این مرکز با ارائه خدمات تخصصی خود با بهترین کیفیت، پرینتر را در مدت کوتاهی تعمیر و در اختیارتان قرار خواهد داد. این امر باعث جلوگیری از اتلاف زمان و حفظ بازدهی کاری در ادارات، به دلیل تعمیر سریع پرینتر می شود.

لطفاً جهت مطالعه این مقاله اندک دقایقی همراه ما باشید

ایرادات رایج پرینتر

اگر با خرابی یا عدم روشن شدن پرینتر مواجه شدید، پیش از تماس با مرکز تعمیرات، چند بررسی ساده را انجام دهید. ابتدا مطمئن شوید که کاغذ در سینی پرینتر وجود دارد.
سپس اتصالات پرینتر را بررسی نموده و از وجود جوهر در کارتریج اطمینان حاصل کنید. پس از این بررسی ها، اگر هنوز پرینتر کار نمی کند لازم است تا با مرکز تعمیر پرینتر تماس بگیرید.

در صورت درخواست، تعمیرکاران مجرب به محل کار یا منزلتان اعزام خواهند شد. لازم است بدانید تعمیر انواع پرینتر با قیمت مناسب توسط مرکز تعمیر معتبر انجام می گیرد. پس لازم نیست از بابت هزینه های تعمیر پرینتر، نگران باشید.

ایرادات رایجی که در بسیاری از پرینترها ایجاد شده و در صورت بروز آنها باید با مرکز تعمیرات معتبر تماس بگیرید به شرح زیر هستند:
1- خشک شدن جوهر و عدم چاپ در پرینترهای جوهرافشان
2- گیر کردن کاغذ در پرینتر
3- اجرای نادرست درایو پرینتر و ایجاد مشکلات مختلفی در چاپ
4- مشکلاتی که باعث عدم اتصال پرینتر به شبکه اینترنت می شوند.
5- اعلام پیام کاغذ تمام شده در حالتی که کاغذ درون دستگاه موجود است
6- کاهش کیفیت چاپ به دلیل بروز مشکل در کارتریج و تنظیمات پرینتر

تعمیر انواع پرینتر با قیمت مناسب | تهران زوریش

ایرادات رایج پرینتر – تهران زوریش

تعمیر پرینتر جوهرافشان

پرینتر جوهرافشان، دستگاهی است که از آن برای چاپ تصاویر، اسناد و … استفاده می شود. این پرینتر دارای مدل های تک رنگ، سه رنگ و چند رنگ می باشد.

اگر پرینتر جوهرافشان به درستی کار نکرد ابتدا قسمت کارتریج، جوهر و بخش نرم افزاری دستگاه پرینتر را بررسی کنید. برای تعمیر دستگاه پرینتر جوهرافشان، ابتدا دستگاه را خاموش کرده و اطمینان پیدا کنید که هیچ قطعه ای درون آن گیر نکرده است. دقت کنید که کارتریج خالی بوده و کوچک ترین مقدار جوهر نیز در آن وجود نداشته باشد.

از جمله ایرادات رایج پرینتر جوهرافشان، خشک شدن جوهر می باشد. در این حالت لازم است سریعاً پرینتر را تمیز کنید. برای این کار می توانید از محلول های پاک کننده استفاده نمایید.

اگر پرینترتان دارای ایرادات فنی باشد، بهتر است با مرکز تعمیر معتبر تماس بگیرید. تعمیرکاران مرکز تعمیرات علاوه بر پرینتر جوهرافشان، نسبت به تعمیر انواع پرینتر با قیمت مناسب اقدام خواهد نمود. تعمیرکار مجرب بدون اتلاف وقت و به سهولت پرینتر را عیب یابی کرده و اقدامات لازم برای تعمیر اصولی آن را انجام می دهد.

تعمیر پرینتر لیزری

پرینتر لیزری به منظور چاپ تصاویر و اسناد با کیفیت و وضوح بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد. این پرینتر به جای جوهر، از لیزر برای چاپ تصاویر و نوشته ها بهره مند است. در ضمن پرینتر لیزی نسبت به پرینترهای جوهرافشان، سرعت چاپ و پایداری بهتری دارد.

در صورت بروز ایراد در این پرینتر، پیش از هر کاری آن را خاموش کنید. سپس وضعیت تونر و دیگر اجزای پرینتر را به خوبی چک کنید.

پرینتر لیزری از تجهیزاتی است که دارای قطعات الکترونیکی پیچیده و حساس می باشد. به همین دلیل در صورت خرابی پرینتر، از دستکاری آن خودداری نموده و با مرکز تعمیرات معتبر تماس بگیرید.

از رایج ترین مشکلات پرینتر لیزری می توان به چاپ خطوط عمودی و افقی اشاره نمود. این مشکل به دلایل مختلفی مانند خرابی سیم، بدنه و تونر پرینتر به وجود می آید. در صورت خرابی سیم، تعمیرکاران حرفه ای، آن را تعویض خواهند کرد.

سرویس پرینتر

مرکز تعمیرات مجاز، علاوه بر تعمیر انواع پرینتر با قیمت مناسب خدمات دیگری مانند سرویس این دستگاه را نیز انجام می دهد. سرویس پرینتر یکی از اقدامات ضروری و مهم در جهت نگهداری و تعمیر این دستگاه است. به صورتی که این اقدام، باعث شناسایی ایرادات پرینتر پیش از ظاهر شدن آن و تأثیر بر عملکرد دستگاه می شود.

سرویس پرینتر به دو صورت مکانیکی و نرم افزاری انجام می گیرید. در سرویس مکانیکی، تعمیرکار قطعات مختلف پرینتر را از لحاظ کیفیت و آسیب دیدگی بررسی می کند. با توجه به دانش و تجربه خود نیز قطعات آسیب دیده را تعمیر و یا تعویض نموده و تنظیمات مکانیکی، تمیز کردن رولرها و… را انجام می دهد.

در سرویس نرم افزاری همانطور که از نام آن پیدا است، نرم افزارهای پرینتر مورد بررسی قرار می گیرند. تعمیرکاران پس از بررسی نرم افزار و درایو پرینتر، در صورت یافتن مشکل و ایراد، آن را برطرف می نمایند.

به طور کلی سرویس چاپگر از اقداماتی است که باعث حفظ و بهبود عملکرد پرینتر و همچنین جلوگیری از خرابی آن می شود. از این رو با سرویس به موقع می توان ایرادات کوچک پرینتر را شناسایی و به سرعت و با هزینه ای کمتر، آن را رفع نمود.

تعمیر انواع پرینتر با قیمت مناسب | تهران زوریش

سرویس پرینتر – تهران زوریش

پیشنهاد ما به شما عزیزان

تعمیر انواع پرینتر با قیمت مناسب یکی از خدماتی است که توسط شرکت تهران زوریش ارائه می شود. این مرکز علاوه بر فروش انواع پرینتر، چاپگر و ماشین های اداری، در زمینه تعمیرات انواع پرینتر نیز فعالیت می کند. تعمیرکاران شرکت تهران زوریش همگی از افراد متخصص و دوره دیده می باشند.
در صورت خرابی پرینتر می توانید با کارشناسان شرکت تماس گرفته و خواستار اعزام تعمیرکار به محل باشید. تعمیرکاران متخصص تهران زوریش در کوتاه ترین زمان، دستگاه را عیب یابی و تعمیر خواهند کرد.
این اطمینان را داشته باشید که تعمیرکاران شرکت تخصصی تهران زوریش در صورت نیاز به تعویض قطعات پرینتر، از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده خواهند نمود. اگر به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید، می توانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما در شرکت تهران زوریش در تماس باشید.

از همراهی شما عزیزان سپاس گزاریم
تحریریه تهران زوریش

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

25 42 30 88 (021)

00 69 30 88 (021)

43 33 84 88 (021)

25 42 30 88 (021)

93 76 84 88 (021)

30 67 32 88 (021)

تلفکس: 29 67 32 88 (021)

تلفن همراه: 09123969026

تهران – خیابان ایرانشهر شمالی – روبروی خیابان جعفر شهری – پلاک 147

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *