تعمیر پرینتر

تعمیر پرینترهای لیزری در تهران

تعمیر پرینترهای لیزری در تهران | تهران زوریش

خدمات تعمیر پرینترهای لیزری در تهران

بدون شک هنگام کار با پرینترهای لیزری، متوجه عدم کارکرد صحیح این پرینتر و بروز مشکلات و ایرادات مختلفی در آن شده اید. در این صورت لازم است برای تعمیر این دستگاه، از خدمات معتبرترین مرکز تعمیر پرینترهای لیزری در تهران استفاده کنید. چرا که تعمیر پرینتر لیزری به دلیل تکنولوژی نوین این دستگاه و همچنین پیچیدگی ساختار درونی، به تخصص و تجربه بالایی نیاز دارد.
پیشنهاد می کنیم تعمیرات حرفه ای پرینتر در تهران را به تکنسین های مجرب و حرفه ای شرکت تهران زوریش بسپارید.
این امر باعث می شود ضمن تعمیر اصولی پرینتر در اسرع وقت، از خدمات ارزنده این شرکت مانند تعویض قطعات پرینتر با قطعات اورجینال و باکیفیت نیز بهره مند شوید.

لطفاً 3 دقیقه ای جهت مطالعه محتوای پیش رو با ما همراه باشید.

در چه مواقعی تعمیر پرینتر لیزری ضرورت دارد؟

پرینتر لیزری از جمله تجهیزات چاپی است که در آن، از تکنولوژی لیزر برای چاپ عبارات و تصاویر استفاده شده است. بنابراین می توان گفت وضوح و کیفیت چاپ توسط این پرینتر به کیفیت پرتوهای نوری این دستگاه وابسته است. در ضمن پرینتر لیزری به جای جوهر، از موادی به نام تونر برای چاپ استفاده می کند.
پرینتر لیزری همانند تمام ملزومات چاپ، در بسیاری از مواقع دچار آسیب دیدگی و یا بروز ایراداتی در چاپ می شود.
از جمله ایرادات رایج در این پرینتر می توان به گیر کردن کاغذ، عدم چاپ باکیفیت، بروز صداهای غیرعادی، چاپ کثیف و … اشاره نمود.
اگر پرینتر شما دچار ایراد شود و مثل روال سابق کار نکند، باید به طور دقیق عیب یابی شود و برای تعمیر و یا سرویس شدن به مرکز تعمیر پرینترهای لیزری در تهران واگذار شود. در غیر این صورت، احتمال گستردگی ایراد پرینتر و آسیب به بخش‌ های دیگر دستگاه و در نتیجه، از کار افتادن پرینتر وجود خواهد داشت.

تعمیر مین برد در پرینترهای لیزری

بسیاری از درخواست های تعمیرات پرینتر به تعمیر قطعه ای به نام مین برد مربوط است.
مین برد از جمله قطعات مهم و کاربردی در پرینتر لیزری بوده و وظیفه انتقال و هدایت دستورات به اجزای این دستگاه را بر عهده دارد. لذا بروز مشکلاتی مانند ورود ولتاژ بیش از حد به دستگاه و نوسانات برق، باعث ایراد و خرابی مین برد خواهد شد.
در بسیاری از مواقع، مین برد بر اساس نوسانت برقی، می سوزد و در عملکرد سایر بخش های پرینتر لیزری اختلال ایجاد می کند. به طوری که پس از سوخت مین برد، فرایند پردازش اطلاعات به درستی انجام نگرفت و در نتیجه، مشکلات جدی در چاپ تصاویر و عبارات ایجاد خواهد شد.
در شرایطی که برد اصلی پرینتر لیزر نسوخته باشد، تعمیر این دستگاه به هزینه و وقت زیادی نیاز نخواهد داشت.
تکنسین های مرکز تعمیرات معتبر، در این مواقع اقدام به بررسی و تعویض قطعه آسیب دیده پرینتر با نمونه های اورجینال و باکیفیت می کنند. اما اگر برد اصلی پرینتر سوخته باشد، لازم است تا دستگاه به مرکز تعمیرات انتقال داده شده و تعمیرات تخصصی تری بر روی آن انجام گیرد.

بهترین مرکز تعمیر مین برد در پرینترهای لیزری در تهران | تهران زوریش

تعمیر لیزر در پرینترهای لیزری

تعمیر لیزر پرینترهای لیزری، یکی دیگر از خدمات مرکز تعمیر پرینترهای لیزری در تهران است.
لیزر به عنوان یکی از مهم ترین اجزای پرینتر لیزری از اجزای مختلفی مانند موتور، آینه، عدسی و لیزر تشکیل شده و وظیفه تأمین نور لازم برای چاپ را بر عهده دارد.
پس چنانچه در صفحات چاپ شده متوجه عدم فوکوس و یا تاری تصاویر و عبارات شدید، لازم است تا لیزر پرینتر را مورد بررسی قرار دهید.
در تعمیر لیزر پرینتر لیزری، ابتدا قطعات و قسمت های مختلف لیزر بررسی و عیب یابی می شوند.
البته در بسیاری از مواقع، شدت آسیب دیدگی لیزر در حدی است که این بخش قابل تعمیر نبوده و نیاز به تعویض خواهد داشت. در این صورت باید از طریق تماس با شرکت معتبر، نسبت به تعمیرات تخصصی پرینتر لیزری خود اقدام نمایید.

تعمیر کاغذ کش در پرینترهای لیزری

کاغذ کش از جمله قطعات استراتژیک و مهم در پرینترهای لیزری می باشد. کاغذ کش دارای سه بخش درونی، میانی و بیرونی بوده و وظیفه ورود و خروج کاغذ از پرینتر را بر عهده دارد.
بنابراین خرابی کاغذ کش در پرینترهای لیزری، باعث عدم ورود و خروج کاغذ و همچنین مچاله و چروک شدن آن خواهد شد.
تعمیر کاغذ کش پرینتر لیزری از اموری است که به ظرافت و دقت بسیار بالایی نیاز دارد. از این رو لازم است تا برای تعمیر این قطعه، از خدمات معتبرترین مرکز تخصصی تعمیر پرینترهای لیزری در تهران استفاده نمایید.
تکنسین مرکز تعمیرات، پس از بررسی موشکافانه و یافتن علل خرابی کاغذ کش، نسبت به ترمیم این قطعه اقدام خواهد نمود.

روش تعمیر کاغذ کش در پرینترهای لیزری در سریع ترین زمان ممکن | تهران زوریش

تعمیر برندهای مختلف پرینترهای لیزری

یکی دیگر از خدمات ارزنده ای که توسط مرکز تعمیرات پرینتر در تهران ارائه می شود، تعمیر پرینتر لیزری از تمام برندهای مطرح دنیا می باشد.
این مرکز با تأمین قطعات یدکی و اورجینال انواع پرینتر لیزری، امکانات لازم برای تعمیر تخصصی این تجهیزات و جایگزینی قطعات خراب این پرینترها با قطعات اصل و مناسب را فراهم نموده است.
بنابراین چنانچه خواهان تعمیر پرینترهای لیزری از برندهای مختلف مانند اچ پی، اپسون، کانن و … هستید می توانید در این زمینه از خدمات تعمیرات تخصصی این دستگاه در مرکز تعمیرات استفاده کنید.

تعمیر پرینتر لیزری در محل

تعمیر پرینتر در محل، از جمله مهم ترین خدمات مرکز تعمیرات معتبر است.
با استفاده از این خدمت تخصصی می توانید به طور کامل بر روند تعمیر پرینتر لیزری توسط تکنسین های مجرب نظارت نمایید. در ضمن تعمیرات پرینتر در محل، باعث صرفه جویی قابل توجه در زمان و هزینه ها نیز خواهد شد.
همچنین احتمال آسیب دیدن پرینتر لیزری در هنگام انتقال به مرکز تعمیرات نیز با استفاده از خدمات تعمیر در محل، به صفر خواهد رسید.

پیشنهاد ما برای مخاطبان ارجمند

در صورتی که خواهان تعمیر پرینترهای لیزری در تهران هستید پیشنهاد می کنیم از خدمات شرکت تهران زوریش بهترین مرکز تعمیرات تخصصی پرینتر در تهران در این زمینه استفاده کنید. این شرکت از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران پرینتر و تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا در زمینه تعمیر انواع پرینتر لیزری بهره مند است. از این رو با سپردن تعمیر مدل های مختلف پرینتر لیزری به کادر شرکت تهران زوریش، از بابت تعمیر اصولی و استاندارد دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن آسوده خاطر خواهید بود.

 راه های ارتباطی با تهران زوریش

تلفن های تماس:

25 42 30 88 (021)

00 69 30 88 (021)

43 33 84 88 (021)

25 42 30 88 (021)

93 76 84 88 (021)

30 67 32 88 (021)

تلفکس: 29 67 32 88 (021)

تلفن همراه: 09123969026

تهران ، خیابان ایرانشهر شمالی ، روبروی خیابان جعفر شهری ، پلاک 147

فروشگاه ماشینهای اداری تهران زوریش

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *