تعمیر ماشین های اداری

تعمیر پرینترهای جوهر افشان در تهران

تعمیر پرینترهای جوهر افشان در تهران | تهران زوریش

مرکز تعمیر پرینترهای جوهر افشان در تهران

تعمیر پرینترهای جوهر افشان در تهران یکی از خدمات تخصصی ارائه شده توسط مرکز تعمیرات معتبر می باشد. در این حالت، تعمیر این دستگاه در بهترین مرکز تعمیرات پرینتر در تهران توسط تیم مجرب کارشناسی و با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز صورت می گیرد.

همانطور که می دانید پرینتر از جمله تجهیزاتی است که در پیشرفت اهداف شرکت ها و سازمان های مختلف نقش بسزایی دارد. به طوری که این دستگاه، بهترین گزینه برای چاپ اسناد و مدارک محسوب می شود.
پس با توجه به استفاده مکرر از پرینتر در ادارات مختلف، ممکن است چاپگر دچار ایرداتی شده و نیاز به تعمیر داشته باشد.
در این صورت می توان با استفاده از خدمت بهترین مرکز تعمیرات، پرینتر را در اسرع وقت تعمیر و مجدداً راه اندازی نمود.

پیشنهاد می کنیم در صورت نیاز به تعمیرات پرینتر، با کارشناسان شرکت تهران زوریش تماس بگیرید. چرا که این شرکت از مجرب ترین تعمیرکاران و به روزترین تجهیزات برای تعمیرات پرینتر بهره مند می باشد.

لطفا اندک زمانی جهت مطالعه مطلب ذیل با ما همراه باشید.

تعمیر پرینتر جوهر افشان شامل چه خدماتی می شود؟

بهتر است بدانید تعمیر پرینتر جوهر افشان با پرینتر لیزری، تفاوت های عمده ای دارد. زیرا این پرینتر برای چاپ تصاویر و عبارات، از محفظه جوهر به جای تونر استفاده می کند. بنابراین در صورت عدم استفاده از پرینتر جوهر افشان در بازه زمانی طولانی، امکان خشک شدن رنگ و مسدود شدن کارتریج وجود دارد.
به همین دلیل تعمیر پرینترهای جوهر افشان در تهران به تخصص و مهارت بالایی نیازمند است.

از مهم ترین خدماتی که توسط مرکز تعمیرات معتبر به منظور عیب یابی و تعمیر پرینترهای جوهر افشان انجام می شود، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. تعویض و تعمیر فیوزینگ پرینتر جوهر افشان
  2. پاکسازی و تعویض درام
  3. تعویض کارتریج معیوب و شارژ کارتریج
  4. تعمیر بخش های مختلفی از قبیل کاغذ کش، برد و مین برد
  5. تعمیر و تعویض دکمه های معیوب
  6. تعویض اتصالات و کابل های آسیب دیده
  7. و …

شارژ کارتریج پرینتر جوهر افشان

شارژ کارتریج یکی از خدمات ارائه شده توسط معتبرترین مرکز تعمیرات پرینتر لیزری و جوهر افشان است.
این نکته را در نظر داشته باشید که شارژ کارتریج پرینتر جوهر افشان با پرینتر لیزری متفاوت می باشد. به طوری که کارشناسان برای شارژ کارتریج در پرینتر های جوهر افشان، جوهر مورد نیاز را از طریق منافذ موجود بر روی کارتریج به آن تزریق می کنند.

مراحل شارژ کارتریج پرینتر جوهر افشان به این صورت است که ابتدا دستگاه خاموش و کارتریج از پرینتر خارج می شود.
در مرحله بعد، کارشناس اقدام به پاکسازی جوهرهای خشک در بخش هد می نماید. سپس جوهر متناسب با مدل کارتریج و پرینتر را تهیه نموده و از طریق سرنگ به کارتریج تزریق می کند.
در مرحله نهایی نیز کارتریج هواگیری و تمیز می شود و توسط کارشناس در محل مناسب نصب قرار می گیرد.

پاکسازی و تعویض درام در پرینتر

تعویض و تعمیر درام از دیگر خدمات معتبرترین مرکز تعمیر پرینترهای جوهر افشان در تهران است.
درام پرینتر از جمله قطعاتی است که وظیفه پردازش و مشخص سازی جایگاه جوهر در چاپگر را بر عهده دارد.
پس در صورتی که این بخش دچار آسیب دیدگی و یا آلودگی شود، کارکرد پرینتر با اختلال مواجه خواهد شد. به طور مثال امکان دارد برگه های چاپی توسط پرینتر حاوی لکه و یا آلودگی باشند.

درام پرینتر از جمله قطعاتی است که امکان تعمیر آن وجود ندارد. بلکه تنها می توان این قطعه را تعویض و یا پاکسازی نمود.
لازم به ذکر است پاکسازی و تعویض درام از اموری است که به مهارت بالایی نیاز داشته و باید توسط تعمیرکار حرفه ای و مجرب انجام گیرد.

تعمیر و تعویض درام پرینترهای جوهر افشان با قیمت مناسب | تهران زوریش

تعمیر مین برد پرینتر

تعمیر مین برد یکی از مهم ترین اقداماتی است که در جهت تعمیر پرینتر انجام می شود.
مین برد، هسته اصلی چاپگر بوده و وظیفه انتقال دستورات و اطلاعات را به قسمت های دیگر چاپگر بر عهده دارد. به عبارتی، تمامی عملکردهای پرینتر به مین برد وابسته بوده و از این رو خرابی مین برد باعث اختلالات جدی در کارکرد این دستگاه خواهد شد.

تعمیرکاران مجرب مرکز معتبر تعمیر پرینترهای جوهر افشان در تهران در ابتدا تلاش می کنند تا مین برد پرینتر را تعمیر نمایند. اما در صورتی که این قطعه قابل تعمیر نبوده و سوخته باشد، تعمیرکاران اقدام به تعویض مین برد معیوب با قطعه اورجینال و متناسب با پرینتر می نمایند.

خدمات تعمیر پرینتر جوهر افشان در محل

تعمیر پرینتر در محل یکی از بهترین خدمات مرکز تعمیرات باسابقه می باشد. پس در صورتی که امکان مراجعه حضوری و یا انتقال پرینتر به تعمیرگاه وجود نداشته باشد، می توانید از این خدمات استفاده کنید.
از طریق تماس با مشاوران و با ثبت درخواست تعمیر پرینتر در محل، تعمیرکاران مرکز معتبر در کمترین زمان ممکن به آدرس ثبتی اعزام خواهند شد.
در ابتدا کادر مجرب مرکز تعمیرات پرینتر، تمام توان خود را برای تعمیر دستگاه در محل به کار می گیرند. اما اگر پرینتر به بررسی بیشتر و تعمیرات تخصصی تری نیاز داشته باشد، تکنسین های این مرکز، پرینتر را به تعمیرگاه منتقل می نمایند.

هزینه تعمیر پرینتر

در مورد هزینه تعمیر پرینتر جوهر افشان نمی توان به طور قطعی اعلام نمود که هزینه تعمیر این دستگاه چقدر خواهد بود. بلکه لازم است تا پرینتر به دقت بررسی و عیب یابی شود. چرا که هزینه تعمیر پرینتر به فاکتورهای مهمی مانند نوع قطعه و شدت آسیب پرینتر بستگی دارد.
البته این امکان وجود دارد که تعمیرکار پس از عیب یابی و شروع تعمیرات، متوجه خرابی قسمت های دیگر پرینتر نیز شود. در این صورت، قیمت تعمیر و تعویض قطعه جدید نیز به هزینه تعمیرات اضافه خواهد شد.

ارائه دهنده خدمات تعمیر پرینترهای جوهر با کمترین هزینه در تهران | تهران زوریش

یک پیشنهاد ویژه

تعمیر پرینترهای جوهر افشان در تهران خدمتی دیگر از شرکت باسابقه و شناخته شده تهران زوریش است.
این شرکت با بهره مندی از تعمیرکاران متخصص و دانش آموخته، آماده ارائه خدمات خود در جهت تعمیرات حرفه ای پرینتر در تهران و دیگر ماشین های اداری می باشد. پس در صورتی که خواهان تعمیرات حرفه ای پرینتر در اسرع وقت و با نازل ترین هزینه هستید، می توانید از  ما در شرکت تهران زوریش استفاده نمایید.
برای این کار تنها کافی است با شماره های درج شده تماس گرفته و درخواست خود را در زمینه تعمیر پرینتر به صورت تضمین شده با مشاوران ما در میان بگذارید.

 راه های ارتباطی با تهران زوریش 

تلفن های تماس:

25 42 30 88 (021)

00 69 30 88 (021)

43 33 84 88 (021)

25 42 30 88 (021)

93 76 84 88 (021)

30 67 32 88 (021)

تلفکس: 29 67 32 88 (021)

تلفن همراه: 09123969026

تهران ، خیابان ایرانشهر شمالی ، روبروی خیابان جعفر شهری ، پلاک 147

فروشگاه ماشینهای اداری تهران زوریش

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *