تعمیر ماشین های اداری

مرکز تعمیرات پرینتر و دستگاه کپی در خیابان ایرانشهر

مرکز تعمیرات پرینتر و دستگاه کپی در خیابان ایرانشهر | تهران زوریش

برترین مرکز تعمیرات پرینتر و دستگاه کپی در خیابان ایرانشهر

پرینتر و دستگاه کپی از جمله تجهیزات پرکاربرد در مشاغل گوناگون بوده و به همین دلیل ممکن است دچار استهلاک و خرابی شوند. در این صورت می توانید با استفاده از خدمات شرکت تعمیرات پرینتر و دستگاه کپی، نسبت به تعمیر این تجهیزات اقدام نمایید.
در این مرکز، خدمات تعمیر در بالاترین سطح کیفی ارائه شده و دستگاه پس از تعمیر یا سرویس، طول عمر بالایی خواهد داشت.
تهران زوریش به عنوان مرکز تعمیرات پرینتر و دستگاه کپی در خیابان ایرانشهر بهترین گزینه برای کاربران در این موارد است. این شرکت با بهره مندی از کادر متعهد و کاردان، عملیات تعمیر دستگاه های معیوب را در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه مناسب انجام می دهد. پس با استفاده از خدمات شرکت تهران زوریش، می توانید روال کاری خود را با سرعت سابق ادامه داده و صرفه جویی بالایی در هزینه های تعمیر پرینتر و دستگاه کپی داشته باشید.

لطفا اندک زمانی جهت مطالعه مطلب ذیل با ما همراه باشید!

چه زمانی به تعمیر پرینتر و دستگاه کپی نیاز است؟

پرینتر و دستگاه کپی به دلیل استفاده مداوم و طولانی مدت، دائماً در معرض خرابی قرار دارند.
خرابی این تجهیزات معمولاً با علائم مختلفی ظاهر می شود. به طور مثال ممکن است هنگام اقدام به چاپ و کپی گرفتن، متوجه سیاه شدن کاغذ و همچنین ایجاد خطوط سیاه و عمودی بر روی کاغذ شوید. عدم کپی و چاپ کامل متن و عکس، گیر کردن کاغذ در پرینتر و دستگاه کپی و چروکی کاغذ نیز از دیگر مشکلات رایج در تجهیزات ذکر شده است.
علاوه بر مواد یاد شده، عیوبی مانند عدم کشیدن کاغذ، روشن نشدن دستگاه، عدم کار کردن صفحه نمایش و خرابی کارتریج نیز از ایرادات شایع در پرینتر و دستگاه کپی هستند.
در صورت مواجهه با ایرادات فوق می توانید با مرکز تعمیرات پرینتر و دستگاه کپی در خیابان ایرانشهر تماس بگیرید. در صورت نیاز، این مرکز تکنسین های خود را برای تعمیر پرینتر و دستگاه کپی به محل اعزام خواهد نمود.

مراحل تعمیر پرینتر و دستگاه کپی

اولین اقدام پس از خرابی دستگاه کپی و پرینتر، تماس با معتبرترین مرکز تعمیرات حرفه ای پرینتر در تهران است.
توصیه می شود برای تعمیر دستگاه کپی و پرینتر حتماً از تکنسین های مجرب راهنمایی گرفته و از هر گونه دستکاری دستگاه، پیش از رسیدن تعمیرکار خودداری نمایید.
پس از تماس با مرکز تعمیرات، مراحل زیر به منظور تعمیر دستگاه کپی و پرینتر انجام می شوند:

اعزام کارشناس

پس از تماس با مرکز معتبر تعمیرات و در صورت نیاز، تعمیرکاران مرکز به آدرس منزل یا محل کارتان اعزام خواهند شد. این تکنسین های مجرب در مرحله بعد، دستگاه کپی و پرینتر را به طور دقیق بررسی و عیب یابی خواهند کرد.

تخمین هزینه تعمیرات

پس از عیب یابی دستگاه، هزینه های لازم برای تعمیر یا تعویض برخی قطعات دستگاه کپی و پرینتر اعلام می شوند. اگر با هزینه اعلام شده موافق باشید، تعمیرات تخصصی پرینتر و دستگاه کپی به مرحله اجرا می رسد.

هزینه های کلی تعمیرات دستگاه پرینتر | تهران زوریش

قیمت تعمیر دستگاه کپی در تهران | تهران زوریش

تعمیر دستگاه کپی پرینتر

در این مرحله، قطعات آسیب دیده پرینتر و دستگاه کپی با توجه به میزان آسیب، تعمیر می شوند. چنانچه امکان تعمیر وجود نداشته باشد، قطعات سالم جایگزین قطعات از کار افتاده می شوند.
لازم به ذکر است که تکنسین های مرکز تعمیرات پرینتر و دستگاه کپی در خیابان ایرانشهر از قطعات اورجینال و باکیفیت به عنوان جایگزین قطعات معیوب استفاده خواهند کرد.

تست دستگاه

پس از اتمام مراحل تعمیر، دستگاه کپی و پرینتر در حضور کاربر، تست شده و این تجهیزات کاملاً سالم و بدون کوچک ترین ایراد تحویل داده خواهند شد.
در مرحله آخر، ضمانت نامه معتبر ی از سوی تکنسین های مرکز تعمیرات ارائه می شود. این امر باعث می شود تا در صورت مواجهه با ایرادات احتمالی بتوانید مشکل به وجود آمده را پیگیری نمایید.

خدمات ارائه شده توسط معتبرترین مرکز تعمیر پرینتر و دستگاه کپی

برخی از خدمات ارائه شده توسط شرکت تهران زوریش به عنوان معتبرترین مرکز تعمیرات انواع پرینتر و دستگاه کپی، عبارت اند از:

ارائه دستگاه جایگزین در صورت نیاز

گاهی اوقات دستگاه کپی و پرینتر، قابل تعمیر در محل نبوده و به مدت زمان و تجهیزات بیشتری برای تعمیرات تخصصی نیاز دارند. در این حالت لازم است تا پرینتر و دستگاه کپی به منظور ارائه خدمات تعمیر بهتر و کامل تر، به مرکز تعمیرات منتقل شود. این امر ممکن است باعث کاهش سرعت روند انجام کارهای اداری و همچنین از کار افتادن برخی از مشاغل شود. این در حالی است که مرکز تعمیرات پرینتر و دستگاه کپی در خیابان ایرانشهر به منظور حفظ راندمان کاری در ادارات و مشاغل آزاد، دستگاهی کپی و پرینتر جایگزین را در مدت تعمیر ارائه می دهد. بنابراین تا مدت زمان تعمیر دستگاه کپی و پرینتر، مشکلات مربوط به عدم وجود این تجهیزات در ادارات و سازمان ها رفع خواهد شد.

تعمیر پرینتر و دستگاه کپی از برندهای مختلف

تعمیر انواع پرینتر و دستگاه کپی از برندهای مختلف، یکی از تخصص های اصلی مرکز تعمیرات معتبر است. لذا می توانید با استفاده از خدمات این مرکز، انواع پرینترهای اپسون، اچ پی، شارپ، پاناسونیک، سامسونگ، توشیبا و… را تعمیر نمایید.
کاربرانی که دارای دستگاه های کپی با برند زیراکس، اچ پی، کانن، فوجیستو و … هستند نیز می توانند از خدمات این شرکت استفاده کنند.

تعمیر انواع برند دستگاه کپی | تهران زوریش

نمایندگی تعمیرات دستگاه های کپی و پرینتر استوک و نو | تهران زوریش

تعمیر دستگاه کپی و پرینتر توسط تعمیرکاران مجرب

شرکت معتبر ارائه دهنده خدمات تعمیر پرینتر و دستگاه کپی، از مجرب ترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران برخوردار است. تکنسین های کار بلد این شرکت، دانش و مهارت بالایی در زمینه تعمیر انواع ماشین آلات اداری دارند. این افراد با صداقت و امانتداری کامل، دستگاه کپی و پرینتر را عیب یابی و تعمیر می کنند. از این رو با استفاده از خدمات شرکت معتبر، شاهد تعمیر کامل، باکیفیت و سریع پرینتر و دستگاه کپی خواهید بود.

برای یافتن بهترین مرکز تعمیرات دستگاه های پرینتر حتما مطلب بهترین مرکز تعمیرات پرینتر در تهران را بررسی کنید!

پیشنهاد ما به سروران گرامی

تهران زوریش به عنوان معتبرترین مرکز تعمیرات پرینتر و دستگاه کپی در خیابان ایرانشهر آماده ارائه خدمات خود به کاربران محترم می باشد. پس در صورتی که در عملکرد دستگاه کپی و پرینتر خود با مشکل مواجه شدید، تنها کافی است با کارشناسان ما در تهران زوریش تماس بگیرید. همکاران ما در واحد تعمیرات، از جدیدترین متدهای تعمیراتی و همچنین ابزار پیشرفته برای بررسی و تعمیر تخصصی دستگاه مورد نظر استفاده خواهند نمود.

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

25 42 30 88 (021)

00 69 30 88 (021)

43 33 84 88 (021)

25 42 30 88 (021)

93 76 84 88 (021)

30 67 32 88 (021)

تلفکس: 29 67 32 88 (021)

تلفن همراه: 09123969026

تهران – خیابان ایرانشهر شمالی – روبروی خیابان جعفر شهری – پلاک 147

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *