پرینتر

آشنایی با نکات مهم قبل از خرید پرینتر استوک

آشنایی با نکات مهم قبل از خرید پرینتر استوک | تهران زوریش

آشنایی با نکات مهم قبل از خرید انواع پرینتر های استوک

آشنایی با نکات مهم قبل از خرید پرینتر استوک یکی از اقدامات مهم و کاربردی برای خریدی ایده آل و مطمئن است.
امروزه خرید پرینترهای استوک در کشور ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است. بنابراین امکان تقلب و فروش پرینترهای بی کیفیت با نام پرینتر اصل وجود دارد. از این رو لازم است تا قبل از خرید این دستگاه، با مشخصات بهترین پرینتر و همچنین برندهای معتبر پرینتر آشنایی داشته باشید.
البته بهترین راه برای خرید پرینتر باکیفیت و اورجینال، استفاده از خدمات شرکت معتبر می باشد. چرا که این شرکت به منظور جلب اعتماد مشتریان، انواع پرینتر استوک را با ضمانت معتبر به فروش می رساند.
به همین دلیل پیشنهاد می کنیم انواع پرینتر باکیفیت و اصل را با اطمینان از کیفیت و طول عمر دستگاه، از شرکت تهران زوریش خریداری فرمایید.

لطفاً 3 دقیقه ای جهت مطالعه محتوای پیش رو با ما همراه باشید.

نکات مهمی که باید قبل از خرید چابگر استوک رعایت کنید

در حال حاضر خرید پرینتر استوک در بازار کشور، مورد استقبال بسیاری از مشاغل خصوصی و ادارات مختلف قرار گرفته است. زیرا این دستگاه با وجود کیفیت و عملکرد قابل رقابت با پرینترهای نو و آکبند، با قیمت های بسیار کمتری معامله می شود.
این امر سبب ساز ورود بسیاری از افراد سودجو به بازار خرید و فروش پرینتر استوک شده است.
بنابراین امکان خرید پرینترهای تقلبی و بی کیفیت به دلیل عدم آگاهی افراد وجود دارد.

فاکتور های قابل اهمیت در انتخاب و خرید پرینتر های کارکرده | تهران زوریش
این در حالی است که از طریق آشنایی با نکات مهم قبل از خرید پرینتر استوک می توان از وارد آمدن خسارت های احتمالی ناشی از خرید پرینتر بی کیفیت جلوگیری نمود. بنابراین توصیه می شود قبل از خرید پرینتر، نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

خرید چابگر استوک شناسنامه دار

یکی از روش های اطمینان از کیفیت و عملکرد پرینتر استوک، خرید این دستگاه به همراه شناسنامه از بهترین مرکز خرید پرینتر استوک در تهران می باشد.
معمولاً کمپانی تولیدکننده پرینتر، پس از سرویس و تعمیر پرینتر استوک، این محصول را همراه با شناسنامه عرضه می کند. از این رو اگر هنگام خرید پرینتر استوک متوجه عدم وجود شناسنامه برای این دستگاه شدید، توصیه می شود از خرید پرینتر صرف نظر نمایید.

بررسی کارکرد دستگاه

به طور کلی پرینترهای استوک وارد شده از کشورهای اروپایی، آمریکایی و ژاپنی، مدت زمان کمی مورد استفاده قرار گرفته اند. به همین دلیل کیفیت و عملکرد مطلوب این پرینترها با دستگاه های آکبند مشابه است.
برای تشخیص کارکرد پایین پرینتر استوک می توانید از طریق صدا و کیفیت عملکرد دستگاه متوجه این موضوع شوید. چرا که صدا و کیفیت پرینتر 1 و 2 ساله تفاوت های عمده ای با کیفیت و صدای پرینتر 10 ساله دارد.
پس می توان نتیجه گرفت از طریق آشنایی با نکات مهم قبل از خرید پرینتر استوک می توانید به راحتی دستگاه با کیفیت را از نمونه های بی کیفیت و قدیمی پرینتر تشخیص دهید

آکبند بودن قطعات دستگاه

تمامی تجهیزات و لوازم مصرفی پرینتر استوک اورجینال به صورت آکبند هستند. در ضمن کیفیت قطعات تعمیر و یا تعویض شده نیز بسیار بالا بوده و این قطعات با استفاده از پیچ های یکسان بسته می شوند.
بنابراین با بررسی بست ها و پیچ های پرینتر استوک، به اورجینال و یا غیر اصل بودن دستگاه پی خواهید برد.

خریدار انواع دستگاه های پرینتر با کیفیت با قطعات آکبند | تهران زوریش

توجه به سال ساخت دستگاه

سال ساخت پرینتر از اطلاعاتی است که به طور معمول بر روی بدنه دستگاه و یا شناسنامه پرینتر هک می شود. لذا توصیه می کنیم هنگام خرید پرینتر استوک، سال ساخت دستگاه را بررسی نموده و از خرید پرینترهایی که سال ساخت بالاتری دارند خودداری نمایید.

بررسی کیفیت و نوع کارتریج و تونر

یکی از موارد مهمی که باید در خرید پرینترهای استوک مورد توجه قرار دهید، نوع و کیفیت کارتریج می باشد.
چرا که طول عمر کارتریج و کیفیت آن، تأثیر بسزایی در طول عمر پرینتر و وضوح تصاویر و عبارات چاپ شده دارد.
از این رو توصیه می شود پرینترهای دارای کارتریج باکیفیت را برای خرید انتخاب کنید. در ضمن هنگام خرید پرینتر استوک، نوع رنگ کارتریج و وضعیت تونر را بررسی نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین آشنایی با نکات مهم قبل از خرید پرینتر استوک می توانید با مشاوران معتبرترین مرکز فروش پرینتر استوک در تهران تماس بگیرید.

توجه به کیفیت چاپ

کیفیت چاپ، یکی دیگر از فاکتورهایی است که باید در زمان خرید پرینتر استوک مورد توجه قرار دهید. بنابراین اگر کیفیت و وضوح تصاویر چاپ شده توسط پرینتر استوک برایتان مهم است، پرینتری را برای خرید انتخاب کنید که وضوح و روزلوشن بالایی داشته باشد.

خرید چابگر متناسب با سرعت چاپ مورد نظر

سرعت چاپ بالا یکی از فاکتورهای حائز اهمیت برای بسیاری از ادارات و سازمان ها محسوب می شود. لذا در صورتی که پرینتر استوک را برای مصارف اداری خریداری می کنید، باید به تعداد صفحات چاپ شده توسط پرینتر در واحد زمانی مشخص توجه داشته باشید.
این در حالی است که برای خریدارانی که از پرینتر استوک برای مصارف خانگی استفاده می کنند سرعت چاپ اهمیت چندان زیادی ندارد.

بررسی آپشن های دستگاه

به طور معمول انواع پرینتر در مدل های تک و چندکاره تولید می شوند. از این رو بهتر است هنگام خرید پرینتر، نوع نیاز خود از خرید این دستگاه را بررسی نمایید.
چرا که امکان دارد این دستگاه را تنها برای چاپ تصاویر و عبارات خریداری کنید. در این صورت بهتر است مدل های تک کاره پرینتر استوک را برای خرید انتخاب کنید. اما اگر از پرینتر برای مصارف مختلفی مانند چاپ، فکس و اسکن استفاده می کنید، پرینتر استوک چندکاره بهترین انتخاب برایتان خواهد بود.

پیشنهاد ما به سروران ارجمند

اگر برای آشنایی با نکات مهم قبل از خرید پرینتر استوک به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، توصیه می شود از طریق شماره های زیر با مشاوران ما در شرکت تهران زوریش تماس بگیرید.
شرکت تهران زوریش به عنوان بزرگ ترین و معتبرترین بهترین مرکز خرید پرینتر استوک در تهران و دستگاه کپی کارکرده فعالیت می کند.
این شرکت به منظور تأمین نیاز سازمان ها، ادارات و مشاغل خصوصی، انواع دستگاه کپی و پرینتر را از بهترین برندهای دنیا وارد می کند. پس در صورتی که خواهان خرید بهترین پرینتر استوک با نازل ترین قیمت هستید، پیشنهاد می کنیم از خدمات ما در شرکت تهران زوریش استفاده نمایید.

 راه های ارتباطی با تهران زوریش 

تلفن های تماس:

25 42 30 88 (021)

00 69 30 88 (021)

43 33 84 88 (021)

25 42 30 88 (021)

93 76 84 88 (021)

30 67 32 88 (021)

تلفکس: 29 67 32 88 (021)

تلفن همراه: 09123969026

تهران ، خیابان ایرانشهر شمالی ، روبروی خیابان جعفر شهری ، پلاک 147

فروشگاه ماشینهای اداری تهران زوریش

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *